"Naděje zanechte, ti jež vstupujete." Dante Alighieri

Říjen 2014

Zazpívejme inspirací

27. října 2014 v 21:10 | Griptape Diamantová Katusačka
Expedition
Máme tu krásné sobotní ráno, posloucháte radio Kaktus a vztáváte s dobrou náladou. Vůbec neřešíte to, že je vlastně pondělí, prostě si užíváte krásný slunečný zimní den. Dnes můžeme očekávat teploty okolo čtrnácti stupňu celsia. V průběhu odpoledně se teploty mohou vyšplhat až na neuvěřitelných devatenáct stuoňů takže kabáty a bundy můžeme nechat doma, protože nám bohadě postačí teplejší svetr nebo mikina. A aby se nám lépe vstávalo dáme si jednu od Arakainů.


Reality
Je pondělí večer, díky posunutému času je o hodinu dřív. Nebo později? Kterej magor to vymýšlel?! Proboha.!! Zima je jak v Rusku a teplota jde níž a níž. Slunko už se ani neodvažuje vylést aby mu taky nebyla zima. Sedím u počítače a přemýšlím nad slohovkou do školy. Jste finančně gramotní? No myslím že odpověď je jasná, tak to rozvést na 250 slov a jsme doma. Těším se do školy. Těším se do Brna. Je to šílený.

Reakce
Tak tohle byli Arakain a my porkačujem. Dnes je sobota 3.11.2012 a vy posloucháte rádio Kaktus! A přejdeme na zprávy: V okolí Havlíčkova Brodu se potulují turisté kvůli hospodě Na žolíku. Tvrdí, že se o ní dozvěděli z písničky a tak si tam chtějí dát za každou cenu kozla dvanáctku! A nyní sport...

Omlouvám se
V okolí vesničky Božice se stalo nevýdané nedorozumnění. Členka šprské jednočlené skupiny se "vyvyšovala" nad skupinou zletilých dívek z okolí Znojma. Dle slov jedné z nich používala přehnané výrazy a urážela okolí jejího domova. Dívka ze šprtské jednolené skupiny se vyjádřila jasně: "Nechtěla jsem znít povýšeně, jen mne fascinovalo nové prostředí. Neuvědomovala sem si, jak moc snobsky to může znít, a že to až tak moc přeháním. Chovala sem se strašně, ale fascinace mě neopadla. Bojím se, že moje zážitky se budou nadále týkat už jen Brna, avšak nemyslím to ve zlém." Celou situaci důkladně prošetřuje policie Vzteklina.

Pinkamena Diana Pie
A poslední téma je z odvětví kultury. Povídky co tu již byly zveřejněné se samozdřejmě dochovaly a je možné, že se tu objeví někdy začátkem jara! Těšit se můžete na novou verzy starého příběhu psaného Pinkamenou Dianou Pie. Celý projekt je financován rádiem Kaktus. Bližší informace najdete na vzteklina-kaktus.blog.cz .

Krásný den přeje rádio Kaktus! A nyní si dáme písničku!...