"Naděje zanechte, ti jež vstupujete." Dante Alighieri

Pozdravy z Benátské aneb týden na tvrdém severu

28. července 2015 v 12:59 | Griptape Diamantová Katusačka |  Aktuality
Tak jsem tady no. Jsem tu už dobrý dva dny. Tady v Brně, kde je mi přímo úžasně. V Liberci to bylo moc fajn, viděla jsem se kamarádem z Warcraftu. Je to fajn člověk. Ani jsem si neuvědomila, že jsem se mu za celou dobu koukla jen dvakrát do očí. Asi jsem se bála jeho (své) reakce. Kdysi jsme si totiž oba nesplnitelně přáli ojet toho druhýho. Ale to bylo ještě všechno úplně jinak.

Benátská noc byla parádní. První den jsme stavěli 1,5 km dlouhý plot, který měl chránit camp od černých pasažérů. Ten den to byla poměrně makačka, dělali jsme 12 hodin v neuvěřitelném horku a co půl hodiny jsme museli vyšlapat obří kopec, aby jsme se mohli napít studeného pití. Po téhle dřině to byl potom už jen zevl. Dýmka, alkohol a hudba.

A k samotnému festivalu? Upřímně jsem stihla jen pár kapel kvůli práci. Mezi nimi byla kapela Hentai corporation, která se mi líbila asi nejvíc. Zpěvák je hovado a rozjel tam parádní show. Wohnouti byli taky fajn, ale u těhle kapel mi chybí ten požitek z koncertu. Hudebníci tam stojí a zpívají. Tadá. U Rybiček 48 zase byla samá vlhká třináctka. Ovšem Halloween byli parádní. A tak dále a tak dále.

Největším objevem pro mě byli hudebníci jménem Tezaura. Je to česká (Brněnská) gothic metalová kapela. Ačkoliv hrajou už 5 let, mezi hudebníky patří mezi "nováčky". Opravdu doporučuju si je někde vyhledat a pustit. Mají bezvadnou hudbu, image a vůbec:


Upřímně se mi teda nejvíc líbí song Run kitty run, ale ať hledám co hledám, tak to na internetu nemůžu najít (mají ji snad jen na albu). Tak to je asi tak všechno a já jdu kreslit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama