"Naděje zanechte, ti jež vstupujete." Dante Alighieri

Velký upgrade - 2. Část Čakü

16. července 2015 v 20:06 | Griptape Diamantová Katusačka |  Tvorba
Věděla jsem, že správné číslo na vytvoření hlavních postav je tři. Tudíš jsem začala vymýšlet někoho, kdo by se k Efect hodil, a hlavně čím ty dva spojit. S tímhle mi pomohla moje kamarádka. Sedla si a navrhla postavu jménem Čakü Waga. V téhle postavě se projevuje velké nadšení pubertální holky v punk. Postava je spontání, divoká, drzá a někdy až agresivní. Jelikož sme obě holky, tudíš je i Čakü žena. Přesněji elfka.

Jelikož je Čakü tak odlišná od Efect, tak mi dělalo problém dostat je do situace, která by je sblížila (nechtěla jsem aby se rovnou znaly). Nakonec jsem, za pomoci kamarádky, vymyslela úvod k velkému příběhu, který nakonec skončil tak brzy. Obě elfky se poprvé měly střetnout v boji. Dámy a pánové, představuji vám Čakü!Jelikož vznikla Čaku rukou mojí kamarádky, nechtěla jsem moc zasahovat do jejího vzhledu. Kamarádčin pokyn byl ale jasný. Krátké rozcuchané červené vlasy, zelené oči a moc ovládat blesky. Vzala jsem si do ruky tužku a začala kreslit něco co ona navrhla. (Kresleno myškou)


Čas plynul a stejně jako Efect se i Čakü zdokonalovala. Přibila ji kouzelnická hůlka s drahokamem, díky níž dostávala svou moc. Zelené šaty jsem jako svůdné elfce chtěla udělat víc nápadné, ale vzhledem k tomu, že komix četli i děti jsem to nakonec neudělala. (Pořád kresleno myškou)

Potom, co jsem dostala tablet, jsem Čakü přestala tolik malovat. V komixu se neobjevovala, protože její hlavní dějová linka byla hodiny a hodiny daleko. I tak jsem z touhle postavou měla velké plány. Její osub spočíval v její minulosti, kterou se čtenáři měli dozvědět za pomoci tzn. flashbacků. Jakožto nádherná elfka, která studovala magii se měla rychle vdát za jejího dobrého přítele z dětsví Dewona (taktéž kamaráda Nikeho). Avšak při lovu na bestii měl být donucen spolu s Nikem následovat bestii až do jeskyně. Jeskyně se začala řítit a zavalila Dewonovi ruku. Nike ho tam v šoku nechal a utekl.

Čakü se měla dozvědět jen to, že je Dewon mrtvý. Nikdy se neměla dozvědět, že mohl žít, kdyby ho tam Nike nenechal. Až do doby, kdy se s Dewonem opět potkala. Dewon byl mrtvý a nahněvaný na Nikeho (viz Nikeho část). Čakü už nemiloval a jeho pohled na svět mu zamlžila chuť se mstít. I tak tuto elfku přetáhl na svoji stranu. Při závěrečném boji mělo Čakü dojít že udělala chybu a měla se vrátit zpět ke svým přátelům, Nikemu a Efectě.


Nyní vypadá Čakü podle mích představ nějak takto. Ukázala jsem její křivky a šaty ji rozdělila na bolérko a dlouhou sukni. I její oči se změnili, mají zorničky a jsou více matné. Čakü také začala nosit více šperků a na zádech ji přibilo veké tetování jejího kouzelnického klanu. (Nejde vidět protože jsem ho ještě nevymyslela). Její moc je stále obrovská a duch odhodlaný postavit se všemu co ji skříží cesty.

Dámy a pánové, Čakü.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama