"Naděje zanechte, ti jež vstupujete." Dante Alighieri

Co se chystá?

16. srpna 2015 v 20:09 | Griptape Diamantová Katusačka |  Aktuality
Posledních pár dní sem měla docela honičku okrem festivalu Conec, který jsem lehce pomáhala připravovat a potom sama seděla na baru a popíjela Kingswood. Stihla jsem i nějaké přednášky, většinou ty se sexuální tématikou (hodlám napsat pár slovíček o "sexismu") a tak jsem bya velice obohacena touto... tématikou.

Mám rozkreslený jeden obrázek, který sem hodím hned, co se mi podaří dokreslit. Jako správnej brony jsem se zaměřila na My little pony. Kreslila jsem Pinkie, Fluttershy, Rainbow dash, ale pořád to nebylo ono. A tak jsem se dala do poníka, kterého mám hodně ráda, ale pro ostatní patří mezi ty "nudné". Ano samozdřejmě mluvím o naprosto úžasné Twilight Sparcle. Obrázek vypadá momentálně nějak takto:


Opravdu se mi zrovna teď nechce vůbec nic dělat. Sedím na prdeli a snažím se přežít horko a únavu, která se během těch třech dní na Conu nahromadila.Jo a vyhrála jsem plakát s nahou Triss ze zaklínače, když jsem na přednášce Erotika nejen v Zaklínači vyplnila 8 otázek na zaklínače bez chyby (z toho dvě sem si typla).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama