"Naděje zanechte, ti jež vstupujete." Dante Alighieri

Nesnáším léky, možná proto struduju farmaceutiku.

19. září 2015 v 15:14 | Griptape Diamantová Katusačka |  Aktuality
Sedím zabalená v dece a koukám do blba. Zobu antibiotika a tablety na zpomalení reflexů. Je to hnusný. Fakt sem nikdy žádný prášky nebrala, protože jsem zastánce toho, že snižují imunitu těla. Že si tělo zvykne na přísun dobrejch látek a odmítne je vytvářet. A to mám od května praxovat v nemocnici, kde je hlavní náplní práce míchat oné léky? Ironie fakt bolí. Antibiotika velký jak čípky, a ještě mi mizí z ruky. Fatk kouzelné. Nebudu čekat, až příjdou vánoce.


Neslyšela jsem na levé ucho, pač jsem ho měla zalehlý. Zašla jsem si tedy do lékarny pro nějký kapky na uši. Řekla mi, že si tam mám vlít peroxid. Že to vyšumí. No já idiot ji to věřila. Je to přece lékarnice, ta by měla vědět co a jak. No tak jsem to zkusila. Lehtalo to, šumělo to. Ale nšelo to ven. Naštvaně jsem práskla s peroxidem a jela na pohotovost. "Píchnou mi nějakou sračku a bude to pryč." říkala jsem si.

"Asi tam mám zánět. No to je v prčicích. No neva. Bude to jen pět minut a bude to pryč." Vyklepaná jsem vešla do ordinace, kde mě doktor nasraně pozdravil a zeptal co "co mám jako za problém". Řekla sem mu, že mám asi zánět v uchu a ať mě toho zbaví. Řekla jsem mu, že už to takhle je asi 4. den, že jsem si myslela, že ho mám jen zalehlý, načeš se nasraně projevil slovy "A to jste jako měla málo času navštívit doktora." No nevěděla jsem co na to říct, tak jsem radši mlčela.

Prohlížel si mé ucho a nakonec řekl: "Nepoužívala jste doufám peroxid." skřivil se mi ksicht a špitla jsem "Jen dvouprocentní." doktor zakroutil hlavou:"A kdo vám to poradil?" řekla jsem že lékarnice. "No to máte dost blbý, tím peroxidem jste si zadělala na zánět sluchovodů. Dal mi do ruky tři recepty a šla jsem. Vyfasovala jsem antibiotika, kapky do uší a nějaký ty prášky na zmírnění alergických učinků. Po těch spím, takže nevím jestli má cenu chodit do školy.

No každopádně, narozeniny strávím na limonádě. No což. Zbaví mě to spousty problémů. Ponaučení - nelijte si peroxid vodíku do ucha, budete mít zánět. Adios.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Betty Betty | E-mail | Web | 30. září 2015 v 19:34 | Reagovat

Nenaděláš nic, já už jsem jednou prochladla, podruhé jsem to zahnala vitamínem C. Farmaceutický průmysl je hnus, ale bez něj by to nešlo, vždyť kolik lidí dřív umíralo na bakteriální infekce, když ještě nebyly antibiotika? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama