"Naděje zanechte, ti jež vstupujete." Dante Alighieri

Sen

13. května 2017 v 19:58 | Griptape Diamantová Kaktusačka

Nemám ponětí, kde se do tak malého tvora vešlo tolik vzduchu na vydání takového rachotu, ale vytrhlo mě to z dost hlubokého spánku. O čem se mi vůbec zdálo? He? A není to jedno? Proboha ať ten někdo zmlkne nebo se vyřítím na chodbu a udusím to polštářem. Nesnáším, když mě někdo budí. Ale ten hluk nepřestává. Co je to vůbec za pazvuky. Řev? Těžko. Asi mi nezbývá nic jinýho než to umlčet sama. Děkuji.

Když se zvedám z postele a vytahuju ze skříně třináctku tak zvuky utichnou. A hele, že by klid? Můžu jít zase spokojeně spát? Jsem fakt unavená, na tohle nemám čas. Zvuky zase začnou. Naštvaně rozrážím dveře na chodbu a stvoření střelím do hlavy. Ach konečně klid. Když se mu podívám lépe do tváře poznám sebe. Střelila jsem sama sebe. Co to je? Nějakej hloupej sen?

Ach. Sen.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Svatá celebrita Svatá celebrita | E-mail | Web | 13. května 2017 v 20:04 | Reagovat

Ano, ten druhý je trouba, protože dobrota je žebrota, podívejme se z nadhledu na lidské hříšníky, hříšníci se stali existenčně závislí na sobectví, a tak je zde pravda a láska jenom za peníze. Bylo zde mnoho snah zbavit hříšníky jejich hříšnosti, ale byla to jenom naivní marnost.
Problémem je zde totiž hříšné tělo, které uvěznilo lidskou duši, a následkem hříšného genetického těla, je hříšná lidská duše, jenom smrt může proměnit hříšníka na anděla, jiná možnost zde není, ten druhý nám zde bude vždy jenom pyšným a lakomým čertem.
Tak jako jsou různé knihy, tak jsou i hříšníci různí, každý hříšník se narodí jako prázdná kniha, a život tuto hříšnou knihu popisuje lidskými hříchy. Představme si naše vztahy, jak by vypadali, pokud bychom mohli nahlédnout do knihy hříchů u; politiků, profesorů, soudců, diplomatů, byrokratů, policajtů, vojáků, podnikatelů, papežů, proroků, rabínů, dalajlámů, atd.

2 Dixx Dixx | Web | 22. listopadu 2017 v 5:00 | Reagovat

pekna animace

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama